< >

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgrupowanie
#1
Rozpoczynamy zgrupowanie MP 2016r na które czekaliśmy prawie 4 lata! :oos:
Odpowiedz
#2
Długo czekaliśmy, ale w końcu się zaczęło Smile
Liczę na dużo zdjęć ze zgrupowania i czekam na finał SmileWink
Znamy już dwie gwiazdy, które będą na finale: Młynkowa i Zagrobelny,
Cały czas cisza na temat transmisji w TV Sad
Odpowiedz
#3
Póki co, trudno znaleźć zdjęcia ze zgrupowania. :-(
Patrycja Pochmara na facebooku umieściła to:

[image=800]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14889743_1798229300449998_9002487347600125181_o.jpg[/image]

I według mnie tutaj Iza zdecydowanie najbardziej przyciąga uwagę.
Odpowiedz
#4
Iza piękna :oos: :oos: :oos:
Odpowiedz
#5
Na pierwszym zdjęciu uwagę przyciąga Kasia Włodarek, jest przepiękna, trudno mi u niej znaleźć jakieś mankamenty urody.
Iza roztacza wokół siebie taką promienną aurę.
Największa zagadka to nadal Ludwika.
Przejrzałam program 14 listopada i nie widzę transmisji gali, wielka szkoda. Nadal mam wielki niedosyt po wyborach MWP, gdzie Kaja została wybrana za zamkniętymi drzwiami. Tu mam przynajmniej rozeznanie, kto startuje w konkursie, ale to i tak marne pocieszenie, szczególnie że tyle czasu czekaliśmy na finał.
Odpowiedz
#6
Dzisiaj o godz 14:00 jest konferencja prasowa i prezentacja finalistek oraz korony Miss Polonia.

[Obrazek: 2cgcubm.jpg]
Odpowiedz
#7
Jak dla mnie Kasia lub Iza założą koronę! Smile
Odpowiedz
#8
Katarzyna Włodarek już mi się opatrzyła. Moim zdaniem miała swoje 5 minut w innym konkursie i teraz czas na NOWĄ, piękną twarz w konkursie Miss Polonia. Dziewczynę która "pociagnie" ten konkurs do przodu i sprawi, że odbędzie się kolejna edycja.
Odpowiedz
#9
couvert napisał(a):Katarzyna Włodarek już mi się opatrzyła. Moim zdaniem miała swoje 5 minut w innym konkursie i teraz czas na NOWĄ, piękną twarz w konkursie Miss Polonia. Dziewczynę która "pociagnie" ten konkurs do przodu i sprawi, że odbędzie się kolejna edycja.

Ja czuję, że to właśnie ona zgarnie koronę i tytuł Miss Polonia 2016
Odpowiedz
#10
Kasia niewątpliwie wyszła pięknie na zdjęciu grupowym i dosyć dużo jej zdjęć z basenu. W sumie z blondynek jest chyba najładniejsza.
Odpowiedz
#11
[Obrazek: hstfld.jpg]
Odpowiedz
#12
Zdjęcia z konferencji:
[Obrazek: 2qb94x2.jpg]
[Obrazek: wwizjc.jpg]
[Obrazek: 11grq6a.jpg]
Odpowiedz
#13
jest już informacja, nie bedzie transmisji w TV
Bedzie mozna odlądać wybory w internecie: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.misspolonia.com.pl">www.misspolonia.com.pl</a><!-- w -->
Odpowiedz
#14
Patrząc na zdjęcia grupowe to najbardziej wyróżniającą się wśród dziewczyn jest Kasia Włodarek. Natomiast Ludwika ginie w tłumie.
Odpowiedz
#15
Ludwika w ogóle mnie nie zachwyca, faktycznie ginie w tłumie.
Na ostatnich fotkach z konferencji wyróżnia się Dominika Szymańska, kiedy się nie uśmiecha to wygląda bardzo dobrze, jednak kiedy już się uśmiecha to nie jest tak super, wtedy coś mi przeszkadza w jej twarzy... Angelika Stępień tak samo.
Natalia Popis, Kinga Zabielska i Patrycja Pochmara na plus.
Paulina Rułka różnie, raz wygląda ładnie, nawet mogłaby sięgnąć po koronę a raz nie przekonuje mnie nawet żeby zasilić Top 10.
Natalia K. na konferencji nieco latynosko, aczkolwiek z tej nieco gorszej półki...
Najbardziej równo póki co Iza Krzan i Kasia Włodarek.
Odpowiedz
#16
Wydaje mi się, że Kasia Włodarek jest trochę szykowana na wygraną i ma coraz większe szanse na koronę. Widać na ostatnich zdjęciach dopracowany i chyba bardziej wyrazisty wizerunek, bardzo udane uczesanie. Ładnie się prezentuje.

Chyba nie mam jakiejś wyraźnej faworytki, zobaczymy na finale. Sporo ładnych dziewczyn jest. Spośród wymienianych i typowanych nie potrafię się jakoś przekonać do Dominiki Szymańskiej i Agaty Drywy, a także do Izy Krzan, która, chociaż ładna, jakoś średnio mi pasuje na MU. Jeśli szukać porównań, to dla mnie to taka druga Justyna Rajczyk, taka słodka śmieszka - dziecinka, na pewno na jakiś konkurs międzynarodowy, ale czy MU? Cicheckiej jakoś nie potrafię ocenić. Na zdjęciach ze zgrupowania pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie Patrycja Pochmara.

Szkoda, że nie będzie finału w telewizji, bo jako nie ufam łączom internetowym.
Odpowiedz
#17
Tak jak wcześniej uważałem, że Kasia Włodarek jest idealna na konkurs Miss World i powinna była tam jechać zamiast Pałuckiej, tak teraz nie widzę jej w ogóle na Miss Universe. Uważam, że mimo niezaprzeczalnie ładnej buzi i pięknych włosów - nie ma odpowiedniej figury na ten konkurs. Aczkolwiek jestem prawie pewien, że w sobotę wygra tytuł i koronę Miss Polonia... w końcu nie po to znowu startuje, żeby zostać kolejny raz vicemiss...

Ogólnie blondynki w tym roku słabe, żadna mnie nie zachwyca. Moją faworytką bez zmian pozostaje Dominika Szymańska. Szkoda, że nie będzie finału w telewizji, bo transmisja w internecie poza fanami i rodzinami kandydatek - nikogo nie zainteresuje (wąska grupa odbiorców).
Odpowiedz
#18
Elmer napisał(a):Tak jak wcześniej uważałem, że Kasia Włodarek jest idealna na konkurs Miss World i powinna była tam jechać zamiast Pałuckiej, tak teraz nie widzę jej w ogóle na Miss Universe. Uważam, że mimo niezaprzeczalnie ładnej buzi i pięknych włosów - nie ma odpowiedniej figury na ten konkurs. Aczkolwiek jestem prawie pewien, że w sobotę wygra tytuł i koronę Miss Polonia... w końcu nie po to znowu startuje, żeby zostać kolejny raz vicemiss....

Moim zdaniem w jej twarzy jest coś dziecinnego, infantylnego. Nie kupuje takiej Miss Polonia i zgadzam się, że nie wpisuje się w żaden sposób w kanony Miss Universe. Co więcej nie wygląda na pewną siebie. To, że ma fajną fryzure może wynikać po prostu z jej sporego już doświadczenia w konkursach. Odrobiła lekcje. Wie jak chce wyglądać. Ale czy szykowana na zwycięstwo? Liczę na jury z Krupińską na czele, która widać wie kogo/czego szuka. Ludwika to moja Miss w tym roku. Może i jest lekko w cieniu ale jak sobie przypomnę zgrupowanie z Pauliną Krupińską to ona też jakoś specjalnie nie błyszczała. Odnosiło się wrażenie, ze trochę stoi z boku i przygląda się reszcie 8-) A jak to się skończyło wszyscy wiemy Smile
Odpowiedz
#19
Zarówno na stronie, jak i na FP Globmiss fotorelacja z konferencji. W piątek zapraszamy na indywidualną prezentację każdej z finalistek.
Odpowiedz
#20
A mnie się jeszcze podoba Kinga Zabielska, ma coś w sobie.
Iza Krzan - czasami mi się podoba, czasami nie... Wszystko zależy od ujęcia.
Kasia Włodarczyk - ładna, ale nie założyłbym jej korony.
Nie mam faworytki, ale konkurs stoi na dość wysokim poziomie i jestem ciekawy która z dziewczyn sięgnie po koronę!
Odpowiedz
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości