< >
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WYWIAD: Izabela Wilczek | 17 sierpnia 2007
#1
IZABELA WILCZEK
wywiad z Miss Polonia Ziemi Pabianickiej i
I wice Miss Polonia Woj. Łódzkiego


1. Dlaczego wystąpiłaś w wyborach? Spełnienie marzenia, próżność czy jakiś konkretny cel? Co dla Ciebie oznacza noszenie Korony Miss Polonia?
Wybory Miss Polonia są dla mnie ogromną przygodą oraz możliwością wykazania się w dziedzinie, z która nigdy wcześniej nie miałam styczności. Wygrana wiąże się z ogromnym wyróżnieniem oraz zaszczytnym obowiązkiem reprezentacyjnym.2. Co zmieniło się w Twoim życiu od półfinału? Jakie masz wspomnienia z półfinału w Łodzi? Czy mogłabyś opisać jak wyglądały Twoje przygotowania do tego wydarzenia? Która z dziewcząt zrobiła na Tobie największe wrażenie?
Półfinał wspominam bardzo pozytywnie, nie przewróciło to jednak mojego życia do góry nogami. Podążam dalej według swojego wakacyjnego planu, w którym nie było czasu na przygotowania do owego półmetku. Po powrocie z warszawskich praktyk przepakowałam walizkę i ruszyłam w drogę-do Łodzi. Bardzo żałuję, że nie przeszła dalej Natalia Wojtczak, jej sympatia i wdzięk sprawiły, że stała się moją faworytką.

3. Jak jesteś odbierana w swoim lokalnym środowisku? Czy rówieśnicy traktują Cię jak gwiazdę czy pozostajesz dla nich tą samą Izą sprzed konkursu?
Nigdy nie uważałam się za gwiazdę i myślę, że jestem przez wszystkich odbierana jako ta sama Iza.

4. Jak dbasz o swój wygląd, czy stosujesz jakąś dietę, uprawiasz sport?
Najlepszą receptą na piękno jest odpowiednia ilość wypoczynku czynnego lub biernego-zależnie od indywidualnych upodobań oraz odpowiednie żywienie-bogate w witaminy i ulubione przysmaki :-)

5. Jakie cechy charakteru i wyglądu powinna posiadać idealna Miss?
Idealna Miss powinna fascynować swoim wyglądem i charakterem, niczym muza budzić artystę w przeciętnym człowieku :-) Krótko mówiąc musi przyciągać uśmiechem, wdziękiem, naturalnością i intelektem.

6. Czy Iza ma kompleksy?
Może zabrzmi to trochę nieskromnie ale nie mam żadnych kompleksów, akceptuję siebie w 100%.

7. Jak radzisz sobie z takim stereotypem, że Miss jest zazwyczaj osobą bardzo ładną, ale mało inteligentną?
Przeważnie ludzie, którzy wierzą w ten stereotyp nie potrafią potwierdzić go żadnymi argumentami, dlatego też na pewno łatwo byłoby udowodnić im, że nie mają racji.

8. W jakich dziedzinach społecznych, socjalnych zamierzasz uczestniczyć, jakie wspomóc jeśli wygrasz konkurs? Jak sobie taką rolę i funkcję wyobrażasz poza swiatłem kamer?
Myślę, że nie trzeba być Miss Polonią aby brać udział we wszelkiego rodzaju akcjach charytatywnych ale tytuł i popularność na pewno są bardzo pomocne. Czy w świetle kamer czy też poza nimi chciałabym w miarę swoich możliwości pomagać w pozyskiwaniu funduszy dla fundacji charytatywnych przeznaczonych do walki z rakiem. Wiem jak chorym i ich rodzinom jest ciężko, ponieważ brak pieniędzy jest równoważny z brakiem nadziei.

9. Jak wygląda Twoje codzienne życie?
Na co dzień moim priorytetem są studia i zajmują większość mojego czasu. W wolnych chwilach zagłębiam tajniki jogi, maluję, czytam lub chodzę do kina.

10. Co sprawa ze się uśmiechasz?
Jestem pogodną osobą, dlatego też nie potrzeba wiele aby wywołać uśmiech na mej twarzy. Na pewno powodują go różne, pozytywne sytuacje, prezenty, miłe słowa i sukcesy.

11. Czy pokazywanie publicznie swojej fizyczności jest juz tylko normalną czynnością czy prowadzi do czegoś głębszego? Czy Miss Twoim zdaniem może pozować nago w magazynach dla mężczyzn?
Myślę, że w dzisiejszych czasach nagość już nie budzi kontrowersji i sprzeciwów. Jestem jednak zdania, że Miss Polonia nie powinna być kojarzona z publicznym pokazywaniem wszystkich swoich atutów, to właśnie czyni ten tytuł niebanalnym.

12. Jakie sprawy bieżące poza konkursem obecnie najbardziej Cię absorbują?
Najbardziej aktualną sprawą jest długo wyczekiwany odpoczynek-tygodniowy wyjazd do Ustronia Morskiego.

13. Jaki jest Twój typ partnera? Książe na białym koniu czy Zorro? Na co zwracasz uwagę przy pierwszym kontakcie z mężczyzną?
Nie mam jakiegoś ściśle sprecyzowanego typu czy ideału. Musi być przede wszystkim moim przyjacielem, kimś na kim można polegać.

14. Czy Twoim zdaniem wybory Miss Polonia poza celem czysto komercyjnym i medialnym mają jakieś inne przesłanie?
Myślę, że wybory są nie tylko rodzajem promocji polskich kobiet ale również chęcią pokazania, że najwyżej cenione jest połączenie wewnętrznego i zewnętrznego piękna.

15. Wyjazd na ewentualny konkurs międzynarodowy to dla Ciebie obowiązek, przygoda czy szansa na wielką karierę?
Z wielką chęcią wybrałabym się na konkurs międzynarodowy , ponieważ uwielbiam wielkie wyprawy, które kryją w sobie nutę niepewności i potrzeby wykazania się .Byłaby to dla mnie przede wszystkim przygoda i wielkie wyzwanie.

16. Czy posiadasz w twoim dzisiejszym życiu jakiś autorytet lub osobę która jest dla ciebie wsparciem i wyznacznikiem pewnych ludzkich zachowań?
Nie mam autorytetu, który w trudnych sytuacjach byłby moim wzorem postępowania. Jest bardzo wielu ludzi, których cenię za ich osiągnięcia w różnych dziedzinach i sięgam do ich majątku intelektualnego lub doświadczeń w razie określonej konieczności.

17. Co według ciebie jest największym problemem kobiet żyjących w XXI w.?
Dążenie kobiet do wykreowanego przez media „ideału”- szczupłej, wręcz chudej kobiety. Brak samoakceptacji i presja wywierana przez otoczenie prowadzą do groźnych chorób m.in. anoreksji i bulimii. W prasie kobiecej prawie zawsze można znaleźć jakąś „dietę cud”, po której zastosowaniu osiągnie się sylwetkę Naomi Campbell ale prawie nigdy nie ma mowy o destrukcyjnych zagrożeniach idei, że szczupłe jest lepsze. Myślę, że właśnie to jest jednym z głównych problemów kobiet XXI wieku.

18. Operacje plastyczne a bycie miss – co o tym sądzisz?
Nie mam nic przeciwko operacjom plastycznym, jestem jednak zdania, że najpiękniejsza jest naturalność.

19. Co postrzegasz w swojej fizyczności za główny atut, a co w swojej osobowości?
Odporna na presję otoczenia i konsekwentna. Oceny fizyczności się nie podejmę.

20. Co chciałabyś powiedzieć swoim wiernym wielbicielom i fanom przed finałem?
Ależ to poważnie brzmi-fani. Moi fani serdecznie Was pozdrawiam. Trzymajcie kciuki.
Data wywiadu: 17 sierpnia 2007
Pytania zadawał: Piotr Przytulski
Wywiadu udzieliła: Izabela Wilczek
http://www.is-pracownia.pl - Projektowanie instalacji sanitarnych, przyłącza wody i kanalizacji, sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
Odpowiedz
 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  WYWIAD: Francys Sudnicka II | 26 lipca 2006 Pawel 2 5,143 10-06-2009, 17:14
Ostatni post: Misiek
  WYWIAD: Barbara Tatara | 13 sierpnia 2007 Pawel 7 3,747 03-06-2009, 21:03
Ostatni post: ena
  WYWIAD: Milena Lutrzykowska | 22 czerwca 2007 Pawel 1 3,915 20-03-2009, 11:24
Ostatni post: żetka
  WYWIAD: Marta Matyjasik | 1 sierpnia 2006 Pawel 1 3,839 18-03-2009, 17:37
Ostatni post: żetka
  Izabela Twaróg - wywiad przed finałem Miss Polonia 2008 Pawel 0 3,866 05-09-2008, 18:35
Ostatni post: Pawel
  WYWIAD: Natalia Winiarska | 25 sierpnia 2008 Kacper 0 4,823 25-08-2008, 21:28
Ostatni post: Kacper
  FELIETON: Karolina Stankiewicz | z Półfinału MP'2007 Pawel 0 3,118 10-08-2008, 22:32
Ostatni post: Pawel
  FELIETON: Magdalena Derszniak | z Miss Polonia 2007 Pawel 0 3,943 10-08-2008, 22:25
Ostatni post: Pawel
  FELIETON: Dorota Gawron | z Miss Universe 2007 Pawel 0 3,283 10-08-2008, 22:23
Ostatni post: Pawel
  WYWIAD: Magdalena Derszniak | 8 września 2007 Pawel 0 3,376 10-08-2008, 22:19
Ostatni post: Pawel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości