< >
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REGULAMIN - MissForum.pl
#1
REGULAMIN
Krajowe i międzynarodowe konkursy piękności | www.MissForum.pl

[Obrazek: site_logo.png]

1. Administratorzy i Moderatorzy MissForum (wcześniej eMiss) NIE ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści publikowane przez Użytkowników Forum ani za wykorzystanie tych treści przez osoby trzecie. Użytkownik ponosi za nie całkowitą odpowiedzialność.
2. Aby móc korzystać z tego forum należy się zarejestrować. Nie ma możliwości wpisywania się anonimowo.
3. Użytkownik nie może publikować wątków, które nie dotyczą działu, w którym się wypowiada.
- w temacie "Ciekawostki" jak sama nazwa wskazuje proszę umieszczać naprawdę (!) unikalne zdjęcia i podawać interesujące informacje - (ocena tego, na ile ciekawa jest informacja pozostaje w gestii Administracji Forum) – kasowane będą pseudo-ciekawostki, czyli np. niepotrzebne szczegółowe informacje o narodowych konkursach piękności
- nie zaleca się kopiowania wszystkiego na zasadzie "jak leci" z innych zagranicznych portali i for internetowych dotyczących konkursów piękności.
4. Zabrania się:
a) publikowania treści obraźliwych, wulgarnych, nawiązujących do nienawiści, rasizmu, nietolerancji,
b) publikowania treści o charakterze erotycznym (ogłoszenia towarzyskie, linki do stron erotycznych),
c) publikowania treści reklamowych chyba, że związane są z tematyką tego Forum. Treści niezwiązane z nią traktowane są jako spam i będą natychmiastowo usuwane. Publikację treści reklamowych można uzgodnić z Administracją Forum i tylko po jej zgodzie można je publikować,
d) publikowania dwóch lub wielu postów tego samego użytkownika jeden pod drugim. Jeśli użytkownik chce coś dopisać do poprzedniej wypowiedzi, to należy ję edytować uzupełnić wypowiedź,
e) publikowania linków do stron zewnętrznych i wewnętrznych bez dodatkowego komentarza - traktowane to będzie jako wypowiedź nie wnosząca nic do tematu,
5. Użytkownik unika wklejania zbyt dużych obrazków, czy zdjęć na Forum – może to spowolnić działanie forum, rozciągnąć wątek i utrudnić innym korzystanie z niego.
6. Użytkownik cytując zawsze podaje źródło, najlepiej z linkiem do strony (jeśli jest ona źródłem tekstu). Cytując innego Użytkownika Forum wkleja tylko tą część jego wypowiedzi, do której się odnosi (resztę wycina).
7. Użytkownik nie obraża (stosując wulgaryzmy i inne obraźliwe w tonie słownictwo) i nie atakuje personalnie swoich rozmówców - powinien starać się traktować innych uczestników dyskusji tak samo, jak sam chciałby być traktowany. Należy pamiętać, że dana osoba może poczuć się urażona, a efektem tego może być wytoczenie procesu sądowego.
8. Użytkownik nie nadużywa pisania WIELKIMI LITERAMI, co w świecie internetowym oznacza krzyk. Nie krzyczymy!
9. Użytkownik nie umieszcza tej samej informacji (tudzież linku, cytatu) w wielu tematach – będzie to uznane za spamowanie.
10. Użytkownik stara się formułować myśli zwięźle i przejrzyście. Staraj się pisać poprawną polszczyzną (zgodnie z obowiązującymi zasadami ortografii i gramatyki)
11. Użytkownik nie publikuje tekstów, które nie są napisane w języku polskim. Dozwolone jest przetłumaczenie takich tekstów.
12. Forum nie jest czatem, więc jeśli Twój post niczego nowego nie wniesie do dyskusji i brzmi np. „Jak Leci?”, „To samo chciałem/am powiedzieć?, „Zgadzam się z powyższym” nie pisz go. Forum nie jest śmietnikiem.
13. Pisząc krytycznie o organizatorach konkursów piękności, Miss, kandydatkach, finalistkach i innych osobach związanych z konkursami piękności Użytkownik dba, by była to tylko krytyka merytoryczna i nie przekraczała granic dobrego smaku. Niedopuszczalne są wulgarne sformułowania mające na celu obrażanie kogokolwiek; ani sformułowania typu „x jest brzydka”. Konieczne jest zawsze uzasadnienie, nawet krótkie. Nie można także porównywać danych osób do zwierząt, przedmiotów ani określać ich obraźliwym (nawet tylko dla niektórych) epitetami (np. „narzeczona kibica” „panienka z nocnego klubu” „wygląda jak żaba, ryba” itp.). Użytkownikom, którzy będą stosować tego typu krytykę Administracja Forum (po uprzednim ostrzeżeniu) postara się uniemożliwić korzystanie z Forum.
14. Jeśli zajdzie podejrzenie, iż Użytkownik Forum eMissja Piękna stworzył więcej niż jedno konto i bez istotnej przyczyny ze wszystkich korzysta wprowadzając w błąd innych Użytkowników lub działa tak z innych bliżej nieokreślonych powodów może zostać On trwale usunięty z Forum.
15. Administracja forum MissForum.pl nie ma obowiązku kasowania postów danych osób, jeśli te sobie tego życzą.
16. Administracja forum może w każdej chwili usunąć lub przenieść dany temat, jeśli uzna, że taka jest potrzeba. Nie ma obowiązku informowania o tym autorów danych tematów.
17. Administracja forum w sytuacji, gdy Użytkownik łamie drobniejsze punkty regulaminu wysyła mu ostrzeżenia. Maksymalna ilość ostrzeżeń to 3.
18. Każdy Użytkownik może na swoim profilu załadować avatar (emblemat) o maksymalnej wielkości 100x100 pikseli. Starajmy się też, aby nasze podpisy nie były zbyt duże (jeśli są na nich obrazki).
19. Działanie na niekorzyść forum, wykradanie informacji na potrzeby konkurencji - NATYCHMIASTOWY BAN.
20. Jedynie w zakładce NIE NA TEMAT Regulamin nie jest przestrzegany rygorystycznie.
21. Utrzymianiem porządku na forum zajmują się:
- Administrator: stempik,
- Moderatorzy: MonikaNiewazny, Elmer, Milka.

Wykładni powyższych zasad dokonują osoby z uprawnieniami Administratora lub Moderatorzy forum oraz zastosowania czasowego zablokowania użytkownika (BAN) w zależności od niestosownego zachowania. W wyjątkowych sytuacjąch dopusza się całkowitą blokadę konta poprzez dożywotni BAN.
Administrator forum zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu w dowolnym czasie oraz terminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na forum.

Pamiętaj, że nie jesteś tutaj sam i nie jesteś tu najważniejszy (co nie znaczy, że nie jesteś ważny)!

W sprawach dotyczących tego Forum należy kontaktować się z Administracją forum pod adresem elektronicznym: <!-- e --><a href="mailto:forum@missforum.pl">forum@missforum.pl</a><!-- e -->
http://www.is-pracownia.pl - Projektowanie instalacji sanitarnych, przyłącza wody i kanalizacji, sieci wodociągowe i kanalizacyjne.
 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości