< >

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska Miss Dekady
#1
Chciałabym zaproponować zabawę w tym ''spokojnym'' okresie na forum, mianowicie każdy forumowicz podaje jego zdaniem najlepsze TOP 20 biorąc pod uwagę kandydatki konkursów Miss Polonia, Miss Polski i Miss Polski Nastolatek w latach 2003 - 2012, w kolejnej części podam top 15 które wybraliśmy i z niego wybierzemy kolejno TOP 10 i 5, chętnych zapraszam do zabawy w której wybierzemy Najlepszą Polkę dekady Smile
#2
1. Agata Szewioła
2. Rozalia Mancewicz
3. Anna Szczygielska
4. Klaudia Ungermann
5. Marcelina Zawadzka
6. Paulina Podlewska
7. Weronika Szmajdzińska
8.Elżbieta Tokarska
9. Żaneta Płudowska
10. Marta Kownierowicz
11. Aleksandra Ogłaza
12. Katarzyna Borowicz
13. Paulina Krupińska
14. Monika Suchocka
15. Żaneta Sitko
16. Agnieszka Kościelniak
17. Joanna Chrustowska
18. Iwona Wyrzykowska
19. Agata Paskudzka
20. Magdalena Burak
#3
ok, super, zatem zmieniam na top 20 w przypadkowej kolejności Smile


Katarzyna Borowicz
Weronika Szmajdzińska
Francys Sudnicka
Maria Nowakowska
Marzena Cieślik
Paulina Kwaśniewska
Monika Lewczuk
Anna Tarnowska
Anna Jamróz
Żaneta Sitko
Julita Rohde
Amanda Warecka
Angelika Jakubowska
Izabela Wilczek
Karolina Gorazda
Dorota Gawron
Marcelina Zawadzka
Agnieszka Kościelniak
Anna Krupa
Agata Paskudzka
#4
Katarzyna Borowicz
Anna Tarnowska
Monika Lewczuk
Marcelina Zawadzka
Francys Sudnicka
Weronika Szmajdzińska
Iwona Wyrzykowska
Marcela Chmielowska
Izabela Wilczek
Monika Suchocka
Agnieszka Kościelniak
Katarzyna Krzeszowska
Paulina Panek
Maria Nowakowska
Dorota Gawron
Amanda Warecka
Elżbieta Sawerska
Klaudia Ungermann
Agata Szewioła
Karolina Gorazda
#5
Katarzyna Borowicz
Milena Lutrzykowska
Anna Tarnowska
Anna Jamróz
Marcelina Zawadzka
Elżbieta Sawerska
Izabela Wilczek
Francys Sudnicka
Karolina Gorazda
Justyna Rajczyk
Karolina Filipkowska
Paulina Panek
Malwina Ratajczak
Dorota Gawron
Julia Piątek
Klaudia Ungermann
Monika Lewczuk
Rozalia Mancewicz
Amanda Warecka
Marta Kownierowicz

Wyróżniłabym jeszcze Małgorzatę Kiezik i Agnieszkę Ratyńską
#6
Może warto by rozszerzyć pierwszy etap do dwudziestu pan? Wybor dziesięciu jest bardzo trudny. Przynajmniej jak dla mnie Tongue Choć widzę że nie tylko Wink
#7
DaftMiss napisał(a):Może warto by rozszerzyć pierwszy etap do dwudziestu pan? Wybor dziesięciu jest bardzo trudny. Przynajmniej jak dla mnie Tongue Choć widzę że nie tylko Wink


Okej, możemy Smile

Podajemy zatem 20 pań które naszym zdaniem powinny znaleźć w kolejnych etapach Smile
#8
MonikaNiewazny napisał(a):
DaftMiss napisał(a):Może warto by rozszerzyć pierwszy etap do dwudziestu pan? Wybor dziesięciu jest bardzo trudny. Przynajmniej jak dla mnie Tongue Choć widzę że nie tylko Wink


Okej, możemy Smile

Podajemy zatem 20 pań które naszym zdaniem powinny znaleźć w kolejnych edycjach Smile

Super, dzięki Wink
#9
Paulina Panek
Katarzyna Borowicz
Malwina Ratajczak
Weronika Szmajdzińska
Francys Sudnicka
Maria Nowakowska
Magdalena Burak
Paulina Kwaśniewska
Monika Lewczuk
Anna Tarnowska
Żaneta Sitko
Julita Rohde
Angelika Jakubowska
Izabela Wilczek
Paulina Podlewska
Dorota Gawron
Marcelina Zawadzka
Agnieszka Kościelniak
Zaneta Płudowska
Agata Paskudzka
#10
Kolejność przypadkowa Wink

1. Paulina Krupińska
2. Marcelina Zawadzka
3. Weronika Szmajdzińska
4. Katarzyna Borowicz
5. Monika Lewczuk
6. Francys Sudnicka
7. Monika Suchocka
8. Żaneta Płudowska
9. Marcela Chmelowska
10. Anna Tarnowska
11. Amanda Warecka
12. Iwona Wyrzykowska
13. Izabela Wilczek
14. Paulina Podlewska
15. Karolina Gorazda
16. Maria Nowakowska
17. Anna Szczygielska
18. Agnieszka Kościelniak
19. Katarzyna Krzeszowska
20. Julita Rohde
#11
Kolejność przypadkowa:
1. Marcelina Zawadzka
2. Maria Nowakowska
3. Katarzyna Borowicz
4. Francys Sudnicka
5. Weronika Szmajdzińska
6. Marcela Chmielowska
7. Rozalia Mancewicz
8. Marta Kownierowicz
9. Agata Szewioła
10. Izabela Wilczek
11. Monika Lewczuk
12. Anna Tarnowska
13. Amanda Warecka
14. Julita Rohde
15. Agnieszka Kościelniak
16. Dorota Gawron
17. Paulina Krupińska
18. Żaneta Płudowska
19. Katarzyna Krzeszowska
20. Anna Jamróz
#12
Julita Rohde
Monika Suchocka
Julia Pietrucha
Amanda Streich
Weronika Szmajdzińska
Magdalena Romejko
Magdalena Krupa
Iwona Wyrzykowska
Klaudia Ungerman
Monika Lewczuk
Anna Wierzbicka
Amanda Warecka
Paulina Krupińska
Marcelina Zawadzka
Paulina Kwaśniewska
Maria Nowakowska
Zaneta Płudowska
Katarzyna Krzeszowska
Paulina Podlewska
Agnieszka Kościelniak

Poza tymi Paniami chciałabym jeszcze wyróżnić:
Katarzynę Borowicz, Francis Sudnicką, Rozalię Mancewicz, Marcelę Chmielowską, Martę Kownierowicz, Agatę Szewiołę, Annę Jamróz, Joannę Chrustowską, Paulinę Skarbutowicz i Natalię Wesołowską.
#13
Mam nadzieję, że do niedzieli znajdzie się jeszcze kilka chętnych osób do wzięcia działu w głosowaniu.
W niedzielę popołudniu rozpoczniemy kolejny etap Smile
#14
Monika Lewczuk
Weronika Szmajdzińska
Katarzyna Krzeszowska
Katarzyna Borowicz
Francyz Sudnicka
Marzena Cieślik
Rozalia Mancewicz
Anna Jamróz
Angelika Jakubowska
Marcela Chmielowska
Marcelina Zawadzka
Julita Rohde
Aleksandra Szczęsna
Klaudia Ungerman
Agata Szewioła
Paulina Krupińska
Angelika Ogryzek
Paulina Podlewska
Maria Nowakowska
Anna Szczygielska
#15
Karolina Gorazda
Katarzyna Borowicz
Francys Sudnicka
Magdalena Zalewska
Marzena Cieślik
Magdalena Burak
Anna Tarnowska
Andrea Myrander
Katarzyna Mikulska
Maria Nowakowska
Rozalia Mancewicz
Agnieszka Kościelniak
Marcelina Zawadzka
Marcela Chmielowska
Anna Jamróz
Monika Lewczuk
Iwona Wyrzykowska
Agata Szewioła
Amanda Warecka
Paulina Podlewska
#16
1. Rozalia Mancewicz
2. Anna Jamróz
3. Amanda Warecka
4. Anna Wierzbicka
5. Katarzyna Krzeszowska
6. Angelika Ogryzek
7. Agata Szewioła
8. Weronika Szmajdzińska
9. Aleksandra Ogłaza
10. Dorota Gawron
11. Zuzanna Kobylińska
12. Monika Lewczuk
13 Marcelina Zawadzka
14. Marta Kownierowicz
15. Maria Nowakowska
16. Marcela Chmielowska
17. Malwina Ratajczak
18. Francys Sudnicka
19. Katarzyna Borowicz
20. Marzena Cieślik
#17
Katarzyna Borowicz
Dominika Brzeska
Magdalena Burak
Marcela Chmielowska
Joanna Chrustowska
Anna Jamróz
Agnieszka Kościelniak
Marta Kownierowicz
Katarzyna Krzeszowska
Monika Lewczuk
Justyna Najda
Maria Nowakowska
Monika Suchocka
Francys Sudnicka
Agata Szewioła
Weronika Szmajdzińska
Anna Tarnowska
Amanda Warecka
Izabela Wilczek
Marcelina Zawadzka
#18
Marcelina Zawadzka
Maria Nowakowska
Beata Polakowska
Justyna Rajczyk
Agata Biernat
Anna Jamróz
Weronika Szmajdzińska
Angelika Ogryzek
Paulina Krupińska
Rozalia Mancewicz
Angelika Jakubowska
Barbara Tatara
Agnieszka Kościelniak
Klaudia Ungerman
Izabela Wilczek
Francys Sudnicka
Dorota Gawron
Monika Suchocka
Anna Tarnowska
Amanda Warecka
#19
Dziękuję Wszystkim Głosującym w I Etapie.

Do II Etapu awansuje 22 dziewczyn z największą ilością przyznanych głosów.

1.Marcelina Zawadzka
[Obrazek: miss_polonia_2011_final_kto_640x0_rozmia...ardowy.jpg]
2. Francys Sudnicka
[Obrazek: Francys%252520Sudnicka.jpg]
3. Katarzyna Borowicz
[Obrazek: paprocki_brzozowski65AKPA.jpeg]
4. Monika Lewczuk
[Obrazek: lew-11df7ad.jpg]
5. Weronika Szmajdzińska
[Obrazek: 1&srcw=972&srch=2000&dstw=972&dsth=2000]
6. Agnieszka Kościelniak
[Obrazek: Agnieszka-Koscielniak.jpeg]
7. Amanda Warecka
[Obrazek: u8mjuiu1ei.jpg]
8. Maria Nowakowska
[Obrazek: Maria+Nowakowska+UFC+Fighters+Throw+Bach...wdLrfl.jpg]
9. Anna Tarnowska
[Obrazek: anna_tarnowska_16a.jpeg]
10. Anna Jamróz
[Obrazek: Poland+-+Anna+Jamr%C3%B3z2.png]
11. Agata Szewioła
[Obrazek: Agata-Szewiola-agencja-Princess-fot.-I.D...review.jpg]
12. Dorota Gawron
[Obrazek: feebd2489196.jpg]
13. Izabela Wilczek
[Obrazek: 4c9ab42bd42da_o.jpg]
14. Katarzyna Krzeszowska
[Obrazek: 21-IMG_5620-Edit-fot-Tomasz-Mosionek.jpg]
15. Marcela Chmielowska
[Obrazek: 4bef94cd26210aa005aec76fdd0ab349.jpg]
16. Rozalia Mancewicz
[Obrazek: Tatralandia_62-426x640.jpg]
17. Julita Rohde
[Obrazek: 380_dscf0234_miss.jpg]
18. Klaudia Ungermann
[Obrazek: klaudia_ungerman_110775g1.jpg]
19. Monika Suchocka
[Obrazek: poland-swimsuit-2.jpg]
20. Paulina Krupińska
[Obrazek: 842369]
21. Paulina Podlewska
[Obrazek: z11496093X,Paulina-Podlewska.jpg]
22. Żaneta Płudowska
[Obrazek: miss-polonia-2013-miss-universe-poland-2...216074.jpg]


Z Wybranych dziewcząt wskazujemy naszym zdaniem najlepszą 10. Głosujemy do jutra ok godz. 18.
#20
1. Maria Nowakowska
2. Żaneta Płudowska
3. Klaudia Ungermann
4. Agata Szewioła
5. Rozalia Mancewicz
6. Weronika Szmajdzińska
7. Marcela Chmielowska
8. Marcelina Zawadzka
9. Paulina Podlewska
10. Katarzyna Borowicz
 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polska wraca na Eurowizje :) Vanilla 23 1,196 19-12-2013, 00:52
Ostatni post: Elmer
  Najlepsza Finalistka Earth Dekady MonikaNiewazny 8 722 30-07-2013, 14:12
Ostatni post: MonikaNiewazny
  Najlepsza Finalistka World Dekady MonikaNiewazny 58 4,024 14-07-2013, 22:29
Ostatni post: rusalka96
  Najlepsza Finalistka Universe Dekady MonikaNiewazny 50 2,671 23-05-2013, 22:07
Ostatni post: Izis.Nefert
  Miss Polonia Dekady - Wyniki Misiek 5 3,303 04-08-2010, 17:31
Ostatni post: JJACEKO
  Plebiscyt - Miss Polonia Dekady Misiek 25 2,797 25-07-2010, 21:50
Ostatni post: JJACEKO
  Najpiękniejsza Polska Gwiazda MonikaNiewazny 11 573 06-07-2010, 15:39
Ostatni post: MonikaNiewazny
  Polska Miss 2009 johana 1 1,001 15-01-2010, 11:57
Ostatni post: angel
  MRS. POLSKA 2009 missliss 18 4,468 20-11-2009, 14:33
Ostatni post: lukrecja
  Polska Miss 2009 Guest 2 654 14-07-2009, 19:18
Ostatni post: Yumeina

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości