< >

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miss & Mister Forum 2015
#1
Po długim czasie poszukiwań sponsorów oraz organizatorów tegorocznej gali z przyjemnością mam zaszczyt ogłosić, że organizatorem Miss & Mister Forum 2015 została MILKA.

Sponsorami zaś została firma Bumbleeee & Shupshup z Filipin zajmująca się sprzedawaniem słynnych olejków zapachowych na całym świecie Smile

Nie długo Organizator poda szczegóły konkursu Smile
Odpowiedz
#2
Zapomniałaś dodać. że wśród sponsorów udało mi się zdobyć wsparcie fermy strusi afrykańskich z Texasu, dzięki której została stworzona kultowa, czerwona suknia Stefanii FERNANDEZ Miss Universe 2009 Smile
Odpowiedz
#3
Zatem rozpoczynamy Casting - zapraszam do zgłoszenia do pierwszego etapu wszystkich, którzy napisali min 20 postów i oczywiście nie posiadają głównego tytułu zdobytego w latach poprzednich.
Zapraszam do wpisywania się pod wiadomością lub do mnie na pw. Oficjalną listę uczestników 1 etapu ogłoszę w sobotę Smile
Odpowiedz
#4
Okej, będę tą pierwszą Smile Zgłaszam się
Odpowiedz
#5
Ja juz sie zglaszalam na pw , ale tu tez oficjalnie sie zglaszam.
Odpowiedz
#6
Ja też się zgłaszałem wcześniej na pw, ale może tu się też wpiszę - niech to będzie zachętą dla innych Wink
Odpowiedz
#7
No to ja też jak wszyscy
Odpowiedz
#8
zgłaszamy się - powyższe osoby mają już po 5pkt w 1etapie.
Przewiduje po 10 osób w obu kategoriach. Kilka osób dostanie dzikie karty. Zaczynać będą od zerowej liczby punktów.
Odpowiedz
#9
Zatem ogłaszam listę kandydatek i kandydatów Smile

Miss Forum ( w kolejności losowej)


Joanna
Vanilla
Sunniva89
Baby83
Noir
Finezja
MonikaNiewazny
Beautyfasion
RoyalBitch
Missjonerka
Rusalka96
Izis.Nefert
Mocate
Ena
Blira

Mister Forum (w kolejności losowej)


Silesia
Lal
Niemister
Arnau
Karol
M.FAN
Kryspin
Izrael


Głosujemy do środy 12go listopada. W skali od 1 do 10.
Zapraszam do dodawania autoprezentacji do środy do godz 20stej.
Za autoprezentację przyznaję 4 pkt dodatkowo Smile

We czwartek ogłaszam finałową 5 tkę.

A w niedzielę 16 listopada o godzinie 22giej wielki finał Smile

W tym etapie na głosując na siebie można przyznać sobie max 5 pkt.


Zapraszam do wspólnej zabawy Smile

Głosy przesyłamy do mnie na pw.
Odpowiedz
#10
Wybaczcie, ale nie zamierzam brać udziału w tegorocznym kokursie, dlatego dziwi mnie moja obecność na liscie kandydatów. Proszę o wykreślenie mnie z listy.

Braku czasu się nie oszuka Smile
Odpowiedz
#11
Asuarra napisał(a):Wybaczcie, ale nie zamierzam brać udziału w tegorocznym kokursie, dlatego dziwi mnie moja obecność na liscie kandydatów. Proszę o wykreślenie mnie z listy.

Braku czasu się nie oszuka Smile

Mimo wszystko zapraszam do głosowania na swoich faworytów Smile
Odpowiedz
#12
Ale co ma być w tej autoprezentacji?
Odpowiedz
#13
Vanilla napisał(a):Ale co ma być w tej autoprezentacji?


Liczę na Waszą kreatywność -
poza tym miłobyłoby napisać parę słów o sobie i dlaczego udzielamy się na forum, już jakiś czas.

Poza tym można dodać coś od siebie Smile


Pytanka będą w następnym etapie Smile
Odpowiedz
#14
Witam Was Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy Wink

Nie lubię o sobie mówić, więc moja autoprezentacja będzie krótka. Monika, mam 25 lat i pochodzę z pomorza. Jestem mamą 4 letniego Aleksandra i jestem dumna z tego, że go mam. Dziecko jest największym szczęściem jakim może nas obdarzyć Bóg. Dziękuję mu codziennie za to, że dał mi zaszczyt być mamą. Lubię aktywnie spędzać czas, biegać chodzić na basen czy siłownie, mam fobię na punkcie figury i sprzątania. Z forum związana jestem pod kwietnia 2009 roku, to wtedy postanowiłam, że jednak się zarejestruję i będę dzieliła się swoim zdaniem z innymi, ale początki mojego zainteresowania konkursami Miss zaczęły się znacznie szybciej. Pierwszy konkurs który pamiętam, to Miss World 2002, który wygrała Turczynka. Od wtedy co roku wyczekiwałam konkursu. Od 2005 roku codziennie śledziłam Globmiss w celu zdobycia nowych informacji. Bardzo się cieszę, żę mam możliwość kolejny raz wystartować w tym konkursie. Wszystkim uczestnikom życzę miłej zabawy oraz jak najlepszych rezultatów. Całuję :oos: :oos:
Odpowiedz
#15
Skoro zostałem zaproszony to dam się nieco poznać od kuchni.
Mało osób mnie zna prywatnie, zatem conieco o mnie. Zodiakalny Byk, co jak widzicie ma jednak wpływ na mój mocny charakter. Jestem osobą ponad wszystko ceniącą sobie szczerość, skromność, uczciwość i dobro. Uwielbiam rajdy rowerowe. Z przyjaciolmi z mej grupy w 2014 roku zrealizowaliśmy Wyprawę rowerową Warszawa - Kołobrzeg. Pasjonuję się techniką w jakiejkolwiek postaci. Pewnie dlatego rozwijam swą wiedzę o lotnictwie, statkach i motoryzacji. W latach 90tych amatorsko projektowałem samochody startując w konkursach międzynarodowych. Moim marzeniem jest podróż koleją transsyberyjską do Pekinu. Z przyjaciółmi zrealizowałem częściowo to marzenie zabierając ich do wsi o nazwie Pekin. Poza tym bardzo chętnie odwiedziłbym słynne Sun City w RPA. Uwielbiam nowe wyzwania, które pozwolą poszerzać mą wiedzę o świecie. Obecnie uczę się symulacyjnie pilotażu samolotow. Poza tym uwielbiam wieś. Lubię pracować w gospodarstwach rolnych. Być blisko natury. Mój sposób na stres to wyjazd samotnie do lasu i poczucie jego pozytywnej energii. Interesuję się też polityką, ale nie dlatego, że ją lubię. Od dziecka miałem z nią styczność. Mam ogromny głód wiedzy o świecie i cieszy mnie gdy mogę swe cele realizować nie samemu, ale z ludzmi którzy chcą je także osiągać i wnoszą w me życie nowe zdolności, wartości. Nie marzę o pokoju na świecie bo to nierealne. Wystarczy, że jako nastolatek budowałem domy dla biednych ludzi zagranicą. Jestem osobą impulsywną. To moja wada. Ale gdyby nie ognisty charakterek, wiele z moich celów bym nigdy nie osiągnął.
A to moja dewiza życiowa
"Im więcej będziesz pra­cował, służył, poświęcał się, im bar­dziej będziesz sta­rał się żyć uczci­wie - tym łat­wiej os­karżą cię, żeś oszust, kłam­ca, cham i bez­czel­ny, a przy­naj­mniej nie całkiem nor­malny al­bo dziwak." - ks. M. Maliński
Odpowiedz
#16
Drodzy Moi!

Pochodzę i mieszkam w Bydgoszczy. Jestem spod znaku Ryb, co podobno oznacza, iż mam dwie dusze. Coś w tym musi być, ponieważ jakiś czas temu zauważyłem u siebie cechy ambiwalentne - raz jestem optymistą, raz pesymistą, raz stąpam twardo po ziemi, a innym razem bujam w obłokach. Mam kilka pasji, przy czym jednej jestem wierny, od kiedy pamiętam. Jest to szeroko pojęte językoznawstwo. Już od 4 klasy szkoły podstawowej wiedziałem, że zostanę językoznawcą. Tak też się stało. Obecnie zajmuję się nazwami własnymi, w szczególności imionami i nazwiskami. Uwielbiam uczyć się języków obcych, na dzień dzisiejszy 'męczę się' z albańskim. W przyszłe wakacje planuję bowiem wyjazd do Kosowa. Kolejne moje zainteresowania to: etnografia/antropologia kulturowa, genealogia (to niesamowite uczucie, kiedy znajduje się akt urodzenia bądź ślubu prapraprapradziadka/babci). Ostatnio zacząłem się interesować zoologią bezkręgowców, głównie ważek i motyli.
Pozdrawiam!!!
Odpowiedz
#17
Moi Drodzy!
Mam na imię Ania i jestem studentką. Od dziecka interesuję się modą : [Obrazek: moda-to-to-co-kupujesz]
konkursami miss [Obrazek: 0001B144QYL5W4V2-C116-F4.jpg]
i muzyką [Obrazek: 8171-czasami_tylko_muzyka_pomaga.png]
Moją pasją także są podróże [Obrazek: ca9f46b6d3785638854e3f5b6542d87d,641,0,0,0.jpg]
gotowanie które staram się opanować ale nie zawsze mi wychodzi [Obrazek: moda-na-gotowanie-620x374.jpg]
Ostatnio pilnie uczę się języka hiszpańskiego [Obrazek: jezyk-hiszpanski-samouczek-b-iext20985046.jpg]
ale to nie wszystkie moje pasję bo uważam że żeby się rozwijać trzeba poznawać nowe rzeczy aby nie stać w miejscu [Obrazek: 49a2f1250026ac41515b0c16]

Forum zainteresowałam się bo lubię konkursy miss , całą tą otoczkę ale też bo lubię czytać opinie innych , bo lubię poznawać ludzi i ich słuchać , dlatego raczej przez ludzi jestem oceniana jako baczny obserwator i uważny słuchacz niż osoba która lubi głośno wyrażać swoje rację. Wole stać z boku ale też mam swoje zdanie.I wg niego postępuje . Cieszę się że jest takie miejsce jak to forum i cieszę się że mogę należeć do tej rodziny.
Odpowiedz
#18
Świetne prezentacje, a gdzie reszta?

Myślę, że jest o co się starać - emocji chociaż trochę mniej niż zwykle jak narazie. Ale za to nagród organizator i sponsorzy nie poskąpią.

A na Miss czeka wspaniała korona mojego autorstwa, mister do kompletu zostanie obdarzony berłem.


Do rozdania także będą tytuły komplementarne Smile

Czekam także na głosy na swoich faworytów.

Zapraszam serdecznie do głosowania wszystkich, dopiero tylko 2 osoby zagłosowały ...
Odpowiedz
#19
Nazywam się Patrycja K., mam 23 lata i mieszkam w Łańcucie. Jestem na drugim roku Terapii zajęciowej. Wcześniej ukończyłam Dietetykę. Mam szerokie zainteresowania. Jestem uzdolniona artystycznie. Chciałabym pojechać wszędzie, a najbardziej chciałabym jeździć po całej Europie.
Odpowiedz
#20
Co łączy Miss Polski 2010 Agatę Szewiołę...

[Obrazek: 10574383_797682290275792_189154577820988...e=54D333C9]

...oraz przywódcę NRD Ericha Honeckera?

[Obrazek: 6308664.jpg]

A no ja Big Grin

Jestem tak piękna jak on i mówię tak biegle po niemiecku jak ona... To znaczy... jestem tak piękna jak ona i mówię tak biegle po niemiecku jak on... Big Grin

A tak na serio to studiuję Turystykę i Rekrecję na tej samej uczelni, której absolwentką jest Agata.
A Erich? Jestem w tej mniejszości, która bardzo lubi jego język, choć słabo go jeszcze znam.
Wogle interesuje się jego komunistyczną ojczyzną, oraz historią Muru Berlińskiego, a także zresztą całej Europy od II wojny światowej, aż do teraz.
Uwielbiam też wszelkie filmy i seriale Stanisława Barei, oraz inne z tamtych czasów.
***************************************************************
Mam także bzika na punkcie Finlandii i wogle całej Skandynawii. I jednym z moich marzeń jest kiedyś tam pojechać.
Nawet zaczęłam się już uczyć języka fińskiego:

[Obrazek: hqdefault.jpg]

Nie interesuje się za to zbytnio modą i nie oglądam nawet wszystkich konkursów piękności, a jedynie te najpopularniejsze - czyli World, Universe, oraz polskie wybory wewnętrzne - Polonie i Miss Polski. Co więc tu robie?
Jest coś, co sprawia że jednak je oglądam, mimo iż w moim otoczeniu rodziny i znajomych nie cieszą się najlepszą renomą.
A to coś to między innymi fakt, że jest to rywalizacja międzynarodowa, którą zawsze lubiłam obserwować. A to forum mnie skusiło, kiedy po zwycięstwie Marceliny Zawadzkiej stwierdziłam, że bardzo chce się dowiedzieć jak jej idzie na zgrupowaniu. I tak już zostałam, obserwując sobie wasze wpisy na temat innych zgrupowań i oglądając w międzyczasie pierwszy raz w życiu Miss Earth.
A potem miałam wielką przyjemność brać udział w Miss & Mister forum i tak mi się spodobało, że wręcz ucieszyłam się, że nie wygrałam, bo to oznacza, że mogę brać udział w konkursie w tym roku. I teraz też mam nadzieje i w sumie niestety po moich niechlubnych poczynaniach na forum jestem pewna że nie wygram, ale mimo to szczerze chciałabym przejść do następnego etapu, by móc się poporstu jeszcze pobawić. W końcu szansa na to jest tylko raz w roku.
Z tego miejsca chciałam też pozdrowić zeszłoroczne organizatorki - Gwyneth[Obrazek: mojij.jpg] i DaftMiss[Obrazek: file.php?avatar=812_1407445093.jpg]. Wywiązały się swojej roli świetnie i bardzo im za tamtą wspaniałą zabawę dziękuję Smile


So pleace... let me entertain you! Wink ------------------> <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=ymPu2PdLW3I">https://www.youtube.com/watch?v=ymPu2PdLW3I</a><!-- m -->
Odpowiedz
 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Panteon Miss & Mister Forum MonikaNiewazny 8 720 14-12-2017, 22:54
Ostatni post: Milka
  Miss & Mister Forum 2018 MonikaNiewazny 7 212 03-12-2017, 23:27
Ostatni post: Izrael
  MISS I MISTER FORUM 2017 :) Wyniki :) Milka 21 1,109 22-01-2017, 17:05
Ostatni post: makrzka
  Miss i Mister Forum 2017 Milka 21 915 20-01-2017, 23:46
Ostatni post: Milka
  Miss & Mister Forum 2016 MonikaNiewazny 86 2,552 01-04-2016, 07:56
Ostatni post: beautyfashion
  E-Miss of E-Miss 2015 MonikaNiewazny 24 1,252 11-02-2016, 13:43
Ostatni post: dave
  Nasze choinki - sezon 2015/2016 Elmer 8 513 09-01-2016, 18:51
Ostatni post: Elmer
  Rozmowy niekontrolowane 2015 Milka 57 1,930 23-12-2015, 08:22
Ostatni post: Arnau
  E-Miss Eurovision Song 2015 MonikaNiewazny 10 548 24-05-2015, 22:19
Ostatni post: Izis.Nefert
  Nasze Fantazje 2015 Finezja 0 325 10-01-2015, 12:06
Ostatni post: Finezja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości