< >

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miss Earth - Ciekawostki
#61
Tegoroczny konkurs odbędzie się w Austrii
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.facebook.com/MissEarthPageant?fref=ts">https://www.facebook.com/MissEarthPageant?fref=ts</a><!-- m -->
Odpowiedz
#62
Jak Eurowizja 2015... Oby nie prowadziła Conchita
Odpowiedz
#63
Wcale bym się nie zdziwiła.
Zachwyt nad Conchitą był tak wielki, że nie zdziwiłabym się jakby Austriacy zechcieli nawiązać do tematu i w konkursie piękności .
Odpowiedz
#64
jako prowadzaca, czemu nie...ja sie boje o to, zeby w konkursie nie wystartowały Conchity Smile
Odpowiedz
#65
Werdykt finałowy Miss Earth 2015 to dla mnie jaja roku. Jestem w stanie zrozumieć wygraną Filipin rok temu. Była faworytką i zasługiwała. Ale czemu ma służyć tegoroczny wybór Filipinki nie umiem rozgryźć. Nawet dziadkiem do orzechów. Po takim rozdaniu za rok zapewne odbędzie się powrót nad basen. Moimi faworytkami były USA i Francja.
"Im więcej będziesz pra­cował, służył, poświęcał się, im bar­dziej będziesz sta­rał się żyć uczci­wie - tym łat­wiej os­karżą cię, żeś oszust, kłam­ca, cham i bez­czel­ny, a przy­naj­mniej nie całkiem nor­malny al­bo dziwak." - ks. M. Maliński
Odpowiedz
#66
Mnie osobisicie wybór Filipinki nie bulwersuje, jest piękna, zwracała uwagę i miała bardzo zywiolowa wypowiedź.Tak sobie myślę czy gdyby dwa lata z rzędu została wybrana np Czeszka czy tez zostaloby podniesione takie larum.
Odpowiedz
#67
Tegoroczny finał był nudny, za długi, przegadany. Werdykt żenujący.
Odpowiedz
#68
Właściwie jak ogłoszono Wiedeń gospodarzem, to wyobraziłem sobie scenę walca wiedeńskiego na opening, Conchittę przed koronacją z piosenką występującą, a podkłady stylizowane na lekki folk. Tymczasem czułem się jak na Octoberfeście. Z jednej strony oglądało mi się lekko, z drugiej zalatywało jakąś partyzantką. Ale już ś.p. Jaworska opisywała Miss Europe na którym była w Niemczech, że widownia dosłownie piła piwo, jadła kotlety a one niczym grajek w knajpie tańczyły to co miały "do kotleta" i tak wyglądają konkursy miss na styl niemiecki. Austria jak widać ma ten sam styl, a organizator Miss Earth się do tego dostosował. Wyobrażam sobie jak gości musiały tyłki boleć od siedzenia na twardych drewnianych ławkach bokiem do sceny. Choć na Suprze nie lepiej, bo widownia na krzesełkach sportowych z plastiku na lodowisku. Muzyka była mi znajoma, więc pewnie jej już używali do podkładów na Filipinach. Korona miała być nowa a była dotychczasowa. Zgrupowanie w luksusowym hotelu, a finał zalatujący piknikiem. Szkoda, że nigdy nie widziałem niemieckich finałów Miss Intercontinental. Ciekaw jestem jak oni to robią na swój niemiecki styl.
"Im więcej będziesz pra­cował, służył, poświęcał się, im bar­dziej będziesz sta­rał się żyć uczci­wie - tym łat­wiej os­karżą cię, żeś oszust, kłam­ca, cham i bez­czel­ny, a przy­naj­mniej nie całkiem nor­malny al­bo dziwak." - ks. M. Maliński
Odpowiedz
#69
Wielka szkoda, że przenosząc w tym roku zgrupowanie do Austrii, nie podjęto decyzji o zamianie terminu na miesiące wakacyjne. Organizacja większości konkursów w tym samym czasie szkodzi tym mniejszym, w tym roku nie mam pojęcia co działo się zarówna na ME jak i na MS.
Odpowiedz
#70
Ja w ogóle uważam, że organizowanie konkursów piękności zimą w Europie jest bez sensu - ciemno, zimno, dziewczyny w kurtkach. Zmarznięci przechodnie okazują im zero zainteresowania. Tak było i na MS i na ME i zapewne będzie teraz na MI.
Odpowiedz
#71
Francys Sudnicka od tego roku jest jedynym licencjobiorcą konkursu ME w PL. Nie działa Ona z ramienia Miss Egzotica jak to podaje jedna ze stron. Francys poprosiła mnie abym to sprostował na forum ponieważ ona sama nie wie skąd wzieły się informacje jakoby działała pod szyldem Miss Egzotica.
Odpowiedz
 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  NGUYEN PHUONG KHANH - MISS EARTH 2018 MonikaNiewazny 0 32 04-11-2018, 00:02
Ostatni post: MonikaNiewazny
  MISS EARTH 2017 - KAREN IBASCO MonikaNiewazny 2 289 02-12-2017, 20:17
Ostatni post: MonikaNiewazny
Heart Miss Earth Poland 2017 - Dominika Szymańska Mocate 26 1,648 05-11-2017, 18:43
Ostatni post: Oleg_Pitkin
  MISS EARTH 2016 - KATHERINE ESPIN Tysia 6 1,362 31-10-2016, 21:08
Ostatni post: makrzka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości