< >
Ankieta: Czy satysfakcjonuje Cię końcowy werdykt w Miss Polonia 2016 ?
Ankieta jest zamknięta.
tak

8 50.00%
raczej tak

3 18.75%
nie

4 25.00%
raczej nie

1 6.25%
nie mam zdania

0 0%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IZABELLA KRZAN - MISS POLONIA 2016
#1
Izabella Krzan - Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie, 21 lat, wzrost: 180cm

[Obrazek: z20375027IH,Izabella-Krzan---Olsztyn--wo...urskie.jpg]
Odpowiedz
#2
Jak nie Ludwike to Ize widziałbym w koronie Miss Polonia.
Odpowiedz
#3
Bardzo ładna dziewczyna, mam nadzieję na wysoką lokatę Izabeli Wink
Odpowiedz
#4
Zdecydowanie póki co moja faworytka. Bije od niej pozytywna aura Miss Smile
Odpowiedz
#5
Bardzo radosna dziewczyna, niestety ja nie lubię dziąsłowego uśmiechu i to mi się w niej nie podoba.
Odpowiedz
#6
Po czterech latach doczekaliśmy się w końcu nowej Miss Polonia, którą została piękna 21-letnia Izabella Krzan z Olsztyna. Tytuł I wicemiss przypadł w udziale Dominice Szymańskiej z Bydgoszczy, a drugą wicemiss uhonorowano Katarzynę Włodarek z Wielunia. W top 5 znalazły się ponadto: Ludwika Cichecka jako Miss Publiczności oraz Katarzyna Szklarczyk. Top 10 zaszczyciły swoim udziałem: Agata Drywa, Angelika Lipa, Karolina Mikołajczyk, Paulina Rułka i Angelika Stępień.

[Obrazek: z20969710Q,Izabella-Krzan.jpg]
[Obrazek: z20969706Q,Dominika-Szymanska--I-Wicemis...a-2016.jpg]
[Obrazek: z20969705Q,Katarzyna-Szklarczyk--II-Wice...a-2016.jpg]
[Obrazek: z20969704Q,Paulina-Krupinska.jpg]
[Obrazek: z20969665Q,Miss-Polonia-2016.jpg]
[Obrazek: z20969708Q,Izabella-Krzan.jpg]
[Obrazek: z20969711Q,Gala-Miss-Polonia.jpg]
Odpowiedz
#7
Finał oglądałem jako pasażer, będąc w podróży. Internet się zacinał dość często, a tuż przed koronacją wysiadła wizja, a fonia zacinała się niemożliwie. Mam nadzieję, że Igo-Art wynegocjuje transmisję telewizyjną na przyszły rok, bo transmisja internetowa to nie transmisja. Sam finał bardzo mi się podobał. Jak na imprezę, zorganizowaną w hotelu, rodzącą się w bólach po tak długiej przerwie, było świetnie. Zauważyłem, że zdołano zgromadzić dużo sponsorów. Minusem był pan Janiak, którego nigdy nie trawiłem i który dla mnie jest absolutnym zaprzeczeniem konferansjera. No i w pewnym momencie kompletnie rozjechały się podpisy kandydatek ne ekranie. Przy top 5 Izę podpisano jako Paulinę Rułkę a Kasię Szklarczyk jako Angelikę Lipę. Potem próbowano chyba wyszukać właściwe podpisy i w końcu po ekranie przeleciały nazwiska wszystkich kandydatek. Ale to nic. Ważne, że Igo-Art stanął na wysokości zadania, wreszcie się ruszyło i finał Miss Polonia 2016 stał się faktem. Mam nadzieję, że teraz wszystko ruszy z kopyta i żadnych przerw już nie będzie.

Samo top 10 i top 5 generalnie wybrane było dość trafnie. W dziesiątce brakowało mi Patrycji Pochmary, która mnie ostatnio zainteresowała i moim zdaniem z powodzeniem mogła zastąpić pannę Mikołajczyk czy pannę Drywę, która kompletnie mi się nie podoba. Tyle pochwał. A finałowy werdykt mnie osobiście rozczarował i niestety nie podzielam zachwytu nad nową Miss Polonią. Iza Krzan nie porywała mnie wcześniej i nie porwała również dzisiaj. Ładna, nieco bułeczkowata dziewczyneczka o promiennym uśmiechu na swojej "baby face" i tyle. Nie sądzę, żeby cokolwiek zdziałała na Miss Universe, nawet jeśli tu trudno wyrokować co do którejkolwiek z finalistek. W każdym razie porównanie z Marceliną i Pauliną moim zdaniem przegrywa. Udzieliła bardzo ładnej wypowiedzi finałowej bez zacięć i mlaskania (jak zestresowana Kasia Sz. chociażby) i chyba to zaważyło na wyniku. Wczoraj najbardziej podobały mi się: Kasia Włodarek - ona jest bardzo ładna i chciałbym kiedyś zobaczyć ją na Miss World, to trochę taka Miss w stylu Miss Polonii z lat 80., ma w sobie coś z Lidii Wasiak, Kasi Zawidzkiej, Moniki Nowosadko...., ponadto Dominika Szymańska, która dziś całkowicie mnie do siebie przekonała, taka ciemnowłosa i ciemnooka wersja Ani Tarnowskiej, no i Ludwika, mimo że wcale nie okazała się takim scenicznym wampem, bardziej wyważoną, posągową dziewczyną o dobrotliwym spojrzeniu, ale mimo wszystko jak wyczytano Kasię i Dominikę, myślałem, że to Ludwika zdobędzie koronę. Ciekawi mnie, czy głosami jurorów również znalazłaby się w top 5. W każdym razie cieszę się, że w głosowaniu widzów zdołała pokonać Natalię Popis, która jeszcze wczoraj prowadziła. Kasia Szklarczyk spadła w moich notowaniach po dzisiejszym występie.
Odpowiedz
#8
Właściwie podpisuję się pod długim, acz bardzo trafnym i treściwym postem Marquesa.

Bardzo fajny finał, organizacja na wysokim poziomie. Minusem jest brak transmisji w tv. Bez względu na to, czyja to wina i czy były starania, to brak transmisji = obniżony prestiż tytułu i imprezy. Nowa Miss raczej nie zaistnieje w takim formacie jak Rozalia, Marcelina, czy Paulina, ale na pewno paradoksalnie wartością dodaną będzie fakt, że znajdzie Ona mniejszą rzeszę krytyków (nie liczę na masy oglądające widowiska tego typu w necie).

Izabela nie wpisuje się moim zdaniem w linię Marcelina-Paulina. Przypomina Jadwigę Flank, co w połączeniu z dość dziecinnymi rysami twarzy nie daje gwarancji na sukces. Ja oceniam ten wybór jako odważny i mocno kontrowersyjny. Jednak jak sięgam pamięcią Igo-art stronił raczej od preferowania subtelnych twarzy (vide zdobywczynie tytułu Miss Polonia w latach 80, 90-tych), więc też tym wyborem nie jestem aż tak mocno zaskoczony.

Miałem 2 faworytki: Szklarczyk i Włodarek. Oglądając finał, koronę włożyłbym tej ostatniej.
Odpowiedz
#9
Hyperio napisał(a):Przypomina Jadwigę Flank, co w połączeniu z dość dziecinnymi rysami twarzy nie daje gwarancji na sukces.

Oddalałem od samego siebie to porównanie i nie chciałem go publicznie głosić, ale skoro Hyperio mnie wyprzedził, to napiszę, że w moim odczuciu oprócz roześmianej Justyny Rajczyk to właśnie do niesławnej Jadzi moje skojarzenia wędrowały, zwłaszcza na niektórych fotkach :roll:
Odpowiedz
#10
Niestety nie mogłam oglądać finału Miss Polonia. Mam nadzieję, że będzie dostępny finał na yt lub innej stronie. Jestem szczęśliwa ponieważ finał się odbył a niestety nie wierzyłam w to do dnia dzisiejszego. Mamy piękną Miss Polonia. Gratulacje dla igo-artu za organizowanie finału i MIzabelli tytułu.
Odpowiedz
#11
To może ja się wypowiem. Uważam, że mamy bardzo fajną nową Miss Polonia, z dużym potencjałem. Kwestia teraz wypracowania sylwetki i odpowiedniego wykorzystania czasu na przygotowania do rozpoczynającego się wkrótce zgrupowania Miss Universe. Wierzę, że pod szyldem Igo-Art wszystko przebiegnie tak jak powinno.
Co do finału, bardzo fajnie się go oglądało. Wybieg robił wrażenie. Na plus: choreografia, ciekawe suknie wieczorowe, sporo prezentacji, Olivier Janiak jako host, rozmowa z top 5, mowa pożegnalna Pauliny, byłe miss w jury. Minusy: prezentacja w bieliźnie (uważam to za nieeleganckie na tego typu konkursie), brak final look z top 5, brak diademów dla wicemiss, złote napisy na szarfach (ciemne są bardziej widoczne) i w końcu brak transmisji telewizyjnej. Mając top 5 - wybrałbym 4 wicemiss i miss, wyczytując werdykt od końca. Wiadomo, że są wtedy większe emocje i dramaturgia. Big Grin
Bardzo cieszy mnie fakt, że moja faworytka została pierwszą wicemiss Polonia, bo w pełni na to zasłużyła. Natomiast nie rozumiem fenomenu opiewanej przez Was Kasi Włodarek. Na scenie była senna, jakby zgaszona, nie podobała mi się w ogóle. Na Miss World - ok, ale nie na Miss Universe. Z blondynek najlepiej prezentowała się dzisiaj Kasia Szklarczyk. Odnośnie Ludwiki Cicheckiej - to jest świetna modelka, ale miss już niekoniecznie (w czym zgodziła się ze mną zresztą jedna z naszych byłych miss). Ludwika niczym specjalnym nie wyróżniała się z grona faworytek, poza płynną i wyważoną wypowiedzią na koniec.

Dla tych co nie widzieli finału:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.misspolonia.com.pl/gala-finalowa-miss-polonia-2016">http://www.misspolonia.com.pl/gala-fina ... lonia-2016</a><!-- m -->
Odpowiedz
#12
Marquess napisał(a):
Hyperio napisał(a):Przypomina Jadwigę Flank, co w połączeniu z dość dziecinnymi rysami twarzy nie daje gwarancji na sukces.

Oddalałem od samego siebie to porównanie i nie chciałem go publicznie głosić, ale skoro Hyperio mnie wyprzedził, to napiszę, że w moim odczuciu oprócz roześmianej Justyny Rajczyk to właśnie do niesławnej Jadzi moje skojarzenia wędrowały, zwłaszcza na niektórych fotkach :roll:

Widzę, ze nie tylko ja mam skojarzenie z Jadwigą Flank ;-)

Moją Miss tego wieczoru była Dominika. Piękna dziewczyna.
A sam finał oceniam pozytywnie. Po tak długiej przerwie nie wypada narzekać na transmisję online i jej jakość. Dobrze, że w ogóle była. Mnie najbardziej podobały się rozmowy z dziewczynami - dobry kierunek na przyszłość. No i obecność byłych Miss w jury.
Odpowiedz
#13
Jak ja się cieszę, że finał wreszcie doszedł do skutku. Żałuję tylko, że zabrakło transmisji w TV, bo niestety mój internet strasznie zrywał przekaz. Finał zorganizowany ciekawie, dużo prezentacji dziewczyn, w większości fajne kreacje, pytania do top 5 i końcowe przemówienie Pauliny. Korona wygląda przepięknie. Bardzo fajnie, że zaproszono laureatki tego konkursu, oby to stało się tradycję. Jedyne co mi nie odpowiadało to prezentacja dziewczyn w bieliźnie.
Najważniejsze to ostateczny werdykt i tu mocno się zdziwiłam, koronę spokojnie mogła założyć każda z tych pięciu dziewczyn. W top 10 zdecydowanie zabrakło Natalii i Kingi, obie dziewczyny na to zasługiwały.
Iza - była w gronie moich faworytek, ale w koronie jej nie widziałam. Na finale mnie zachwyciła, nie raził mnie jej dziąsłowy uśmiech, a podobało opanowanie i swoboda na scenie. W pewnym momencie stwierdziłam, że przypomina mi Ewę Mielnicką i nie mam tu na myśli urody, tylko grację z jaką się zaprezentowała na finale. Iza to dobry materiał na miss i niezły wybór na MU.
Dominika - piękna, naturalna uroda, ale niebanalna. Zabrakło większej swobody na scenie, pewnie ja przyznałabym Dominice koronę, ale tytuł I vice też przyjmuję z dużym zadowoleniem.
Kasia - przyznam, że mocno zaskoczyła mnie reakcja innych osób na jej udział w tym konkursie, na MWP była faworytką, wiele osób widziało ją w koronie nawet po sukcesie Marty, a po zgłoszeniu się na MP wylała się na nią fala krytyki. Rozumiem argumenty, że to jej kolejny konkurs, ale uważam też, że dziewczyna świetnie odrobiła lekcje. Jej prezentacja od początku zgrupowania była nienaganna, nie chcę ciągle pisać o jej włosach, ale uważam, że są piękne i do tego zawsze świetnie ułożone. Ładne włosy to dla mnie jeden z najważniejszych atrybutów miss, a Polki niestety często nie potrafią go wykorzystać.
Ludwika - całe szczęście, że to ona została Miss Publiczności. Spodziewałam się, że to ona zawładnie sceną, tak się jednak nie stało, cały czas mi czegoś w niej brakuje.
Kasia Sz. - bardzo porwanie, głos ma świetny, ale fryzjer zrobił jej krzywdę na finale.
Szkoda, że Miss Polonia ma na razie licencję tylko na MU. Chętnie zobaczyłabym całe top 5 na konkursach zagranicznych.
Iza dzisiaj w DDTVN:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/po-4-latach-mamy-nowa-miss-polonia,217080.html">http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/p ... 17080.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#14
Iza to najlepszy wybór z możliwych. Na scenie prezentowała się jak prawdziwa królowa piękności. Wierzę, że na MU będzie nas wspaniale reprezentować. Dominika na zasłużonym drugim miejscu, tutaj zabrakło większej pewności siebie, Iza poradziła sobie zdecydowanie lepiej podczas rozmowy z Janiakiem. Mamy wymarzone TOP 3 i tylko szkoda, że jest tylko jeden konkurs do obstawienia. Kasię Włodarek wysłałbym na MI, a Dominikę na ME. Marzenia... Jedna uwaga do organizatorów, prezentacja w bieliźnie była bardzo wulgarna i dziewczyny tym skrzywdzono. Natomiast bardzo miły moment podczas gali to podziękowania Pauliny dla Kasi Żebrowskiej i Dominika, to był piękny gest.
Odpowiedz
#15
Finał oglądało się bardzo dobrze, sam nie zauważyłem, że tak szybko minął czas. Brawa dla Igo-Art za przygotowanie tak świetnego widowiska.
Na plus: liczne prezentacje kandydatek, wzorowa korona, rozmowa z TOP 5 i wypowiedź Pauliny podczas przekazania korony.

Co do werdyktu: Jestem bardzo zadowolony. Przed finałem moją faworytką była Kasia W. Po pierwszy wyjściu widziałem, że ona nie zasługuję na koronę. Najlepsze wrażenie zrobiły na mnie Iza oraz Dominika. Cieszę się, że zostały miss polonia oraz I vice miss.
Odpowiedz
#16
Ja tez jestem bardzo zadowolona z werdyktu.
Kasia W. Da mnie za mala plastycznosc twarzy. Ladna i tylko ladna. Wlosy dodawaja jej urody. Na jej miejscu wolalabym Kasie Sz.
Dominika sliczna. Draznila mnie tylko jej mimika twarzy i Ta nerwowosc. Zasluzona 1. Vice.
Iza. Bardzo plastyczna uroda. Teraz musi igoart zadanie domowe przed mu zrobic i jej atuty wykorzystac.
Odpowiedz
#17
Mnie też przypomnina Jadwigę Flank, Po części Roksanę także. Nie widzę, za dużych szans na MU. Aczkolwiek miss ładna, ładna ale nie szałowo piękna.
Zgadzam się z Marquessem co do Kasi Włodarek.
Odpowiedz
#18
Nos nowej Miss z profilu pozostawia wiele do życzenia. Na zdjęciach to na szczęście nie razi. Ale na filmie...
Odpowiedz
#19
Jeśli ktoś się czepia nosa Izy, a stawia wyżej Kasię W., to chyba nie patrzył nigdy na oczy tej drugiej!!!!
Odpowiedz
#20
Niestety Kasia Włodarek na finale wygladała średnio..małe oczka i przy innych dziewczynach wyglądała jakby miała 150cm wzrostu...
Mam natomiast nadzieję, że za 2, 3 lata Kasia Sz. spróbuje jeszcze raz swoich sił w konkursie z licencją na MW...
Odpowiedz
 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  MISS POLONIA 2017 - AGATA BIERNAT Elmer 59 4,274 19-10-2018, 20:46
Ostatni post: Milka
  Miss Polonia - CIEKAWOSTKI 4 jestem_tu_nowa 1,283 130,638 07-10-2017, 19:58
Ostatni post: Mocate

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości