< >

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BLANKA TICHORUK - MISS POLSKI NASTOLATEK 2014
#1
[Obrazek: lublin_teen_01.jpg]

Miss Polski Nastolatek 2014 - Blanka Tichoruk

1. Wicemiss Polski Nastolatek 2014 - Paulina Łachnik
2. Wicemiss Polski Nastolatek 2014 - Wiktoria Klupś
3. Wicemiss Polski Nastolatek 2014 - Natalia Hyży
4. Wicemiss Polski Nastolatek 2014 - Martyna Berbas

Miss Jovi 2014 - Rozalia Roszyk
Miss Internetu 2014 - Iza Fomaidis
Miss Widzów TV4 2014 - Kinga Rajman

[Obrazek: 10432112_1053625238053420_6181205252565588895_n.jpg]
Odpowiedz
#2
Zwyciężczyni to nieporozumienie. Miss Telewidzów powinna zgarnąć główny tytuł.
Odpowiedz
#3
couvert napisał(a):Zwyciężczyni to nieporozumienie. Miss Telewidzów powinna zgarnąć główny tytuł.

Zgadzam się ze wszystkim! :ok:
Odpowiedz
#4
Dla mnie zwyciężczyni to porażka kompletna. Na scenie wylękniona siermiężna mimoza. Kiedy zostało jedno miejsce do obsadzenia, miałem nadzieję, że korona powędruje do ślicznej Kingi Rajman, ale Missland znów pokazał figę i zignorował najpiękniejszą dziewczynę finału. Telewidzowie się poznali... Wiktoria Klupś dziś nie błyszczała, ale w porównaniu z resztą czołowej piątki prezentuje się najlepiej. Top 3 uzupełnić powinna Rozalia Roszyk.

Co do finału, to zapraszanie "boskiej" Klaudii robi się powoli nudne. Pięknie prezentowała się Kasia Krzeszowska. A Ada Sztajerowska zaczyna coraz bardziej wyglądać jak swoja własna karykatura...
Odpowiedz
#5
Marquess napisał(a):Dla mnie zwyciężczyni to porażka kompletna. Na scenie wylękniona siermiężna mimoza. Kiedy zostało jedno miejsce do obsadzenia, miałem nadzieję, że korona powędruje do ślicznej Kingi Rajman, ale Missland znów pokazał figę i zignorował najpiękniejszą dziewczynę finału. Telewidzowie się poznali... Wiktoria Klupś dziś nie błyszczała, ale w porównaniu z resztą czołowej piątki prezentuje się najlepiej. Top 3 uzupełnić powinna Rozalia Roszyk.

Po takim wyborze w nastolatkach aż drżę jak pomyślę o grudniowym finale... Kompletnie nie trafia do mnie uroda, ani prezencja Blanki. Top 10 to już było za dużo dla tej dziewczyny. Przez cały finał nie mogłam zdecydować się czy wolałabym w koronie Kingę czy Rozalię, ale byłą wręcz przekonana, że to właśnie któraś z nich zwycięży w tym roku, a druga zdobędzie kolejne miejsce. Tymczasem dwie najpiękniejsze dziewczyny tego wieczoru zostały przez Missland zignorowane. Wiktoria to dla mnie druga Kinga Marunowska. Błyszczy tylko na zdjęciach. To ładna dziewczyna, ale na scenie nie robi już takiego wrażenia. Generalnie nastolatki bardzo przyjemne w odbiorze w tym roku, a tu taka "niespodzianka" w koronie... Trzecie i czwarte miejsce bardzo dobrze obsadzone.
Odpowiedz
#6
A mnie się podoba zwyciężczyni i myślę, że się wyrobi. Przypomina mi Agnieszkę Cegielską, ten sam typ urody. Liczyłam na Wiktorię Klupś, ale rzeczywiście nie prezentowała się dzisiaj dobrze. Nieporozumieniem jest dla mnie 4 wicemiss, mieliśmy z niej w domu niezły ubaw, jej mimika twarzy sprawiała wrażenie, że dziewczyna zaraz (...) Big Grin
Odpowiedz
#7
Nijaki typ urody prezentuje nowa miss nastolatek.
Odpowiedz
#8
Wygrać powinna Wiktoria Klupś lub Kinga Rajman. Myślę, że co do tego nikt nie ma wątpliwości. Nikt poza Misslandem.

Blanka Tichoruk mnie osobiście się podoba, ale nie jest to uroda na główny tytuł. Jednak największym nieporozumieniem jest dla mnie I vice. Tym bardziej w porównaniu z Wiktorią Klupś, która była nieco niżej. IV vice również złym wyborem.
Odpowiedz
#9
Wybaczcie, jestem nowy, ale po tym co wczoraj widziałem mam taki bulwers że muszę się nim z kimś podzielić...

Nie ogarniam wyników jury. Nie tylko w finale, ale także na etapach regionalnych. Rozumiem, że to był konkurs Nastolatek, ale jak dziewczyny z tak niskim wzrostem mogły się dostawać do finału? Podczas gali momentami to wyglądały te różnice wzrostu troszkę śmiesznie... Generalnei dziewczyny zaczęły dobrze, jak to ja nazywam "rezolutnie", żywo. Dużo lepiej zachowywały się na scenie niż ich starsze koleżanki dzień wcześniej.

Dziewczyna z nr 1 to wg mnie porażka. Z tymi oczkami jakby dopiero wstała i wyrazem twarzy jakby ktoś jej coś gdzies... no finałowa 10. mnie dla niej zaskoczyła a co dopiero IV v-ce... Porównując zeszłoroczną IV v-ce Ade Schneider i tą dziewczynę, to można stwierdzić, że poziom idzie drastycznie w dół...

Zwróciłem swoją uwagę na 6. Natalię Hyży dopiero w finałowej 10., troszkę przypominała mi wspomnianą wcześniej Ade, dlatego od poczatku wraz z Wiktorią, której kibicowałem od etapu Wielkopolskiego, widziałem ją z tytułem i się nie pomyliłem. Sądziłem jednak że to będzie tytuł Miss, bo dziewczyna się wyróżniała w finale. Miss telewidzów nie dostawała tak długo żadnego tytułu, że po tym jak moje faworytki ukoronowano, myślałem że korona będzie jej, jednak się pomyliłem...

Do rozczarowań dorzucę jeszcze brak Szahiry Bisiorek (2.) w finałowej 10. Nie wiem, jak panie 1. lub 24. tam przebrnęły, a Szahirze się to nie udało... Rozczarowany jestem troszkę także Wiktorią, która była dość mocno spięta i mam wrażenie, że to "spięcie" puściło dopiero podczas ostatniej prezentacji... Dobrze, że galę prowadził Ibisz a nie ta para co dzień wcześniej. Tamten półfinał to była męka dla moich uszu... Ale TV4 z ilością reklam podczas obydwóch transmisji stanowczo przesadziła...
Odpowiedz
#10
Co by nie mówić, wśród nastolatek co roku jest wysoki poziom - przynajmniej w mojej opinii. U dorosłych jest coraz gorzej i jak kiedyś narzekaliśmy na Klaudię Wiśniowską, tak teraz będziemy narzekać na Urszulę Dąbrowską lub Ewę Mielnicką. Zakładam, że któraś z nich dostanie tytuł IV vice.
Odpowiedz
#11
Nie rozumiem tego werdyktu. Gdybym był dyrektorem, właścicielem konkursu - zależałoby mi na tym by wygrywała rokrocznie najlepsza dziewczyna. Przecież zorganizowanie tego wszystkiego kosztuje dużo wysiłku, a laureatka jest WIZYTÓWKĄ tego konkursu i w zależności od tego jak ona się prezentuje tak też postrzegany jest sam konkurs. Mam wrażenie, że władzom Misslandu jest doprawdy wszystko jedno. Taki wynik to strzał w kolano, stracony rok. Wiele można zarzucić ekipie Biura Miss Polonia ale tam przynajmniej jedno od lat jest pewne - że autentycznie wygra najlepsza (Rozalia, Marcelina czy Paulina)
Odpowiedz
#12
A ja mam wrażenie, że w tym roku w nastolatkach był wyjątkowo niski poziom - żadna z dziewczyn nie zachwyciła mnie na tyle, żebym powiedziała WOW i miała faworytkę od początku do końca. Faktycznie, Miss Widzów była chyba najlepsza z całego top10.

Szkoda mi trochę Gabrysi Stepaniuk, która zdecydowanie wyróżniała się twarzą, ale uważam, że mogła trochę jednak popracować nad figurą.
Ogólnie - jestem trochę zawiedziona wczorajszym werdyktem Sad
Odpowiedz
#13
Kolejny roz z rzedu kiepska nastolatka w koronie...długo poczekamy na godna nastepczynie Weroniki Szmajdzinskiej.

[Obrazek: 10478191_840090536002019_7379366146598638693_n.jpg]
[Obrazek: _DRO9647.jpeg]
[Obrazek: _DRO9791.jpeg]
[Obrazek: _DRO9637.jpeg]
[Obrazek: _DRO9673.jpeg]
Odpowiedz
#14
rusalka96 napisał(a):A ja mam wrażenie, że w tym roku w nastolatkach był wyjątkowo niski poziom - żadna z dziewczyn nie zachwyciła mnie na tyle, żebym powiedziała WOW i miała faworytkę od początku do końca. Faktycznie, Miss Widzów była chyba najlepsza z całego top10.

Szkoda mi trochę Gabrysi Stepaniuk, która zdecydowanie wyróżniała się twarzą, ale uważam, że mogła trochę jednak popracować nad figurą.
Ogólnie - jestem trochę zawiedziona wczorajszym werdyktem Sad

A ja miałam faworytkę - Karolinę Zając, która została całkowicie pominięta. Nie rozumiem takiego wyniku, czy jury naprawdę ma taki gust?
Odpowiedz
#15
Na tych oficjalnych zdjęciach I, III, i IV vice mnie osobiście straszą. Jak później człowiek ma wierzyć w sprawiedliwość takich wyborów?
Odpowiedz
#16
Asuarra napisał(a):Na tych oficjalnych zdjęciach I, III, i IV vice mnie osobiście straszą. Jak później człowiek ma wierzyć w sprawiedliwość takich wyborów?

III wyszła źle, ale można jeszcze naciągnąć. IV cały czas tak wyglądała, stąd nie mam pojęcia jak mogła w ogóle "przejść". A I vice to faktycznie porażka... całą galę nie zwracała na siebie mojej uwagi, ale na tym zdjęciu to wygląda jak jakaś karykatura. Jakby się czegoś wystraszyła... No ...

Nie wiem, jak takie zdjęcia można "wypuścić" do ludzi. Pod każdym względem...
Odpowiedz
#17
Oficjalne zdjęcia top 5 to porażka :O Nawet Weronika wygląda tam niekorzystnie. Na tych zdjęciach najlepiej wygląda Blanka i... chyba o to właśnie chodziło. Skąd się wzięła Miss i I Wicemiss - nie mam pojęcia. Kompletnie niezauważalne i nagle 'wyskoczyły' pod koniec gali... Porażka. Tegoroczna Miss Nastolatek to najbardziej nijaka pod względem urody zdobywczyni tego tytułu od niepamiętnych czasów. Można mówić wiele o Agnieszce Karasiewicz czy Marcie Białek, ale ktoś tam je typował przed finałem. Blanki natomiast nikt nie widział nawet w finałowej 10. Mogę pokusić się (na tę chwilę) nawet o stwierdzenie, że jest to najbardziej nijaka Miss Nastolatek w historii. Były różne. Ładne, bardzo ładne, również takie, które nie wyróżniały się urodą, ale wszystkie były JAKIEŚ. Może Blanka się wyrobi, ale teraz jest bardzo na NIE. Szczególnie, że mieli 3 śliczne dziewczyny, które mogli koronować. Lepsze od obecnej Miss byłoby jakieś 50% finalistek.
Odpowiedz
#18
Moją faworytką podczas finału była Karolina Zając Big Grin Jako jedyna podczas gali przyciągała mój wzrok Smile Blanka nie jest brzydka Smile Myślę,że się jeszcze 'wyrobi' Smile Ma na to sporo czasu. Pozostałe Wicemiss to porażka. 4 Wicemiss - :o 1 Wicemiss :kwasny: 3 i 2 Wicemiss jeszcze 'może być' choć to też było dla mnie zaskoczeniem...
Odpowiedz
#19
Łukasz napisał(a):Blanka nie jest brzydka Smile

Oczywiście, że nie jest brzydka - jest nawet ładna, ale nijaka. A nie wiem co gorsze... :roll:
Odpowiedz
#20
Łukasz napisał(a):Blanka nie jest brzydka Smile ...

bardzo pocieszający komentarz biorąc pod uwagę, że to forum o konkursach piękności i rozmawiamy o aktualnej Miss Nastolatek 40 milionowego kraju
Odpowiedz
 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  AGATA SZEWIOŁA - MISS POLSKI 2010 Misiek 211 37,734 15-06-2016, 01:12
Ostatni post: Elmer
  MISS WORLD 2014 - ROLENE STRAUSS missjonerka 43 8,291 12-12-2015, 23:52
Ostatni post: Kryspin
  PAULINA VEGA - MISS UNIVERSE 2014 MonikaNiewazny 130 14,189 31-10-2015, 08:37
Ostatni post: lilab
  EWA MIELNICKA - MISS POLSKI 2014 Marquess 165 18,391 14-07-2015, 16:11
Ostatni post: baby83
  ASHA BHAT - MISS SUPRANATIONAL 2014 Silesia 6 1,827 13-05-2015, 07:49
Ostatni post: Silesia
  KATARZYNA KRZESZOWSKA - MISS POLSKI 2012 Łukasz 467 46,530 02-03-2015, 10:23
Ostatni post: lilab
  VALERIE HERNANDEZ - MISS INTERNATIONAL 2014 Finezja 16 2,751 20-02-2015, 00:48
Ostatni post: Marquess
  FLORA COQUEREL - MISS FRANCE 2014 Elmer 102 9,767 04-02-2015, 20:19
Ostatni post: guzek93
  JAMIE HERREL - MISS EARTH 2014 Elmer 11 2,041 03-02-2015, 15:06
Ostatni post: Izis.Nefert
  DARYANNE LEES - MISS GRAND INTERNATIONAL 2014 MWfan 55 4,904 13-01-2015, 18:23
Ostatni post: guzek93

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości