MissForum.pl - forum dyksusyjne miłośników piękna
Miss Supranational - ciekawostki - Wersja do druku

+- MissForum.pl - forum dyksusyjne miłośników piękna (http://missforum.pl)
+-- Dział: Krajowe i międzynarodowe konkursy piękności (http://missforum.pl/forum-Krajowe-i-mi%C4%99dzynarodowe-konkursy-pi%C4%99kno%C5%9Bci--3)
+--- Dział: MISS SUPRANATIONAL | Ponadnarodowa Miss | Jenny Kim (http://missforum.pl/forum-MISS-SUPRANATIONAL-Ponadnarodowa-Miss-Jenny-Kim--11)
+--- Wątek: Miss Supranational - ciekawostki (/temat-Miss-Supranational-ciekawostki--1878)Miss Supranational - ciekawostki - Arnau - 13-12-2014

Zastanawialiśmy się swego czasu kim jest "tajemniczy" Maciej D. wymieniany przy okazji prania brudów wokól Miss Supranational. Że może to Maciej Dowbor. Otóż nie. Znalazłem to na facebooku przypadkowo zupełnie.


Re: Miss Supranational - ciekawostki - guzek93 - 07-01-2015

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.zarchiwummiss.eu/wywiady/301-carsten-mohr-organizator-miss-supranational-wba-hong-kong">http://www.zarchiwummiss.eu/wywiady/301 ... -hong-kong</a><!-- m --> Znalazłem ten artykuł przypadkiem szperając po necie... Jeśli to prawda to jestem w wielkim szoku i ciężko mi uwierzyć.... :O


Re: Miss Supranational - ciekawostki - Milka - 07-01-2015

Chyba to co Hector Hoaquin napisal na swoim blogu o tym co sie stało na zgrupowaniu MW, coś w tym jest. Szkoda, że wcześniej nie wiedzałam, że Supra powstała w takim bądz co bądz uczciwym celu, przyjrzalabym sie z początku bardziej konkursowi.


Re: Miss Supranational - ciekawostki - Silesia - 19-03-2015

Tegoroczna edycja odbedzie sie na przełomie pazdziernika i listopada


Re: Miss Supranational - ciekawostki - missjonerka - 23-03-2015

Szczerze mówiąc czytając takie rzeczy człowiek może stracić wiarę w ludzi Smile
Jedyną pozytywną myślą jaka mi się nasuwa jest ta,że w takiej paskudnej sytuacji (zakładając,że to opisane jest prawdą)...BMP powinno zrobić wszystko by podnieść się z popiołów i odżyć na długie lata.
Zastanawiam się w tej sytuacji też nad tym, czy wakacje pana Marciniaka w Indiach były na pewno tylko formą spontanicznego wypoczynku?
Czy może jednak miały jeszcze inną przyczynę?
Po lekturze takich wiadomości człowiek zaczyna zadawać pytania i wszędzie węszyć podstępy..Sad
Powiem,że mnie to odziera z beztroskiej i naiwnej wiary w piękno z przesłaniem Smile konkursów...I smutno mi,że nikt nie myśli o ideach..raczej nie..Sad


Re: Miss Supranational - ciekawostki - Silesia - 09-11-2015

Ruszyła nowa strona konkursu. Moim zdaniem bardzo fajna

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.misssupranational.com/">http://www.misssupranational.com/</a><!-- m -->


RE: Miss Supranational - ciekawostki - Oleg_Pitkin - 11-08-2018

Jekatierina Buraja - ostatnie zdjecie 
[Obrazek: jNM2UpcjhQU.jpg]